Dla aktywnych

Wynajmij halę sportową

Chcesz zintegrować swój zespół lub zorganizować zdrową rywalizację w grupie? Oferujemy wynajem hali sportowej wraz z niezbędnym sprzętem.

Obiekt znajduje się w pobliżu naszego pensjonatu w Pobierowie. Po rywalizacji w hali zapraszamy na komfortowy wypoczynek w naszych pokojach.Sposób na zwiedzanie

Hulajnogi elektryczne

Zwiedzaj, integruj się z innymi i poczuj wiatr we włosach. Hulajnogi elektryczne to świetny sposób, aby poznać okolicę – szczególnie wtedy, kiedy nie masz ochoty na długi spacer.

Wypożyczalnia hulajnóg znajduje się w naszym pensjonacie Villa Amber Tiger w Pobierowie.Czas na rowerowy wypad

Wypożyczalnia rowerów

Jeśli jesteś fanem dwóch kółek, mamy coś, co Ci się spodoba. Nie musisz przywozić własnego jednośladu, martwić się bagażnikiem ani sposobem przewozu.

Wystarczy zgłosić się do naszej wypożyczalni rowerów w Pobierowie, by cieszyć się nadmorską przejażdżką – solo, w gronie rodziny lub przyjaciół.Oferujemy promocyjne warunki

Wypoczynek dla grup


Pobyty dla szkół

Zapraszamy grupy szkolne, które mogą skorzystać nie tylko z wygodnego zakwaterowania, ale także m.in. wypożyczalni hulajnóg, rowerów czy PlayStation 4.

Grupy sportowe

Na życzenie grup sportowych zapewniamy halę do gry wraz ze sprzętem, dedykowane wyżywienie, wykład dietetyka oraz inne z naszych udogodnień.

aktywny wypoczynek dla grup

Zapraszamy każdy rodzaj grupy zorganizowanej. Nad morzem jest co robić o każdej porze roku! Ofertę dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.


Jesteśmy sprawdzonym partnerem

Wspieramy twój biznes


Zarządzanie obiektami i nieruchomościami

Szukasz specjalistów zarządzających obiektami wypoczynkowymi i nieruchomościami? Skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy Ci pomóc.


Organizacja konferencji

Posiadamy przestrzeń i doskonałe warunki do organizacji konferencji. Ich uczestnikom możemy zaoferować catering oraz komfortowe noclegi w Pobierowie.


Imprezy tematyczne

Zabawa to jeden z najlepszych sposobów na integrację. Wie o tym każdy doświadczony menadżer. U nas zorganizujesz imprezę, na której doskonale zgrasz ze sobą zespół.